O KSIĘGARNI

Księgarnia Internetowa

"Po Schodkach"

     Księgarnia Internetowa "Po Schodkach" prowadzi działalność w ramach firmy Księgarnia Mikołajewscy - Wojciech Mikołajewski, Piotr Sobutkowski z siedzibą w Pabianicach przy ul. Łaskiej 76. Dotychczasowa sprzedaż odbywa się w sposób tradycyjny niezmiennie od 1965 roku. Jesteśmy w naszym mieście znaną, cenioną i jedyną w pełni profesjonalną placówką.

     Obecną formę dystrybucji postanowiliśmy rozszerzyć o sprzedaż internetową. Proponujemy ok. 99 tys. tytułów z możliwością odbioru osobistego w księgarni bez dodatkowch kosztów. Mamy nadzieję, że bogata oferta naszej księgarni pozwoli Państwu na efektywniejsze zakupy. Zdajemy sobie również sprawę z faktu, iż tytuł Państwa interesujący może nie być dostępny w sklepie internetowym. Dlatego też prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.

     Oprócz elektronicznego kanału sprzedaży mamy w księgarni stacjonarnej szeroką gamę wydawnictw, artykułów biurowych i szkolnych oraz zabawek. Służymy Państwu fachowym doradztwem przy wyborze właściwego produktu.

    

Zapraszamy do naszej księgarni

w Pabianicach ul. Łaska 76

w godz. 10 - 18

sobota 10 - 14

tel. 42 215 65 91

mikolajewscy@poczta.onet.pl